Dla kogo ten projekt
jest odpowiedni?

Jeśli pracodawca oczekuje bliskiej rodzimy szwedzkie umiejętności językowe, czy na przykład płynną szwedzkiej terminologii medycznej, będziemy cię uczyć!

 

To jest siła napędowa inwestycji twojego nowego pracodawcy w ciebie.

 

Często jest to potrzebne z wyspecjalizowaną terminologią lub płynnie opanować język. Jeśli twoje miejsce pracy tego wymaga, otrzymujesz 4-miesięczny kurs językowy oparty na naszej własnej technologii.

Tak jest w przypadku, gdy pracodawca w Szwecji musi Ci być biegły w języku szwedzkim. W zależności od podstawowych umiejętności językowych podstawowy kurs obejmuje 3 miesiące, z dodatkowym 1-miesięcznym specjalistycznym kursorem z zakresu terminologii związanej z branżą.

Należy pamiętać, że w tym przypadku pracodawca będzie chciał podpisać umowę o pracę i oczekiwać, że zobowiąże się do długotrwałego zatrudnienia. Wszystko to będzie jasne dla obu stron podczas procesu rekrutacji.

Step

1

Skontaktuj się z STS Rekrutacja telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z formularza kontaktowego w menu.

To jest pierwszy kontakt, a na podstawowe pytania można odpowiedzieć zarówno ty, jak i my na STS

Step

2

STS Rekrutacja organizuje wywiad, głównie z naszymi szwedzkimi partnerami jako osoba trzecia. Wspólnie możemy przejrzeć listę pytań i wyjaśnień, które szwedzcy pracodawcy uważają za ważne, i gdzie będziecie mogli zadawać pytania.

STS Rekrutacja poinformuje Cię, jaka dokumentacja będzie potrzebna, aby kontynuować, a także poprosiła o zamówienie wyciągu z Polic i 2 referencje od Twoich poprzednich pracodawców. (Te dokumenty muszą być zamówione przez ciebie)

Step

3

Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego, który widzisz tutaj.

Wymaganej dokumentacji mogą być dodawane, najlepiej w formacie .pdf.

Step

4

Ostatnim krokiem w procesie rekrutacji jest umowa między Tobą a pracodawcą, po której rozpoczynasz szkolenie językowe. Lekcje mogą odbywać się w naszym lokalnym tu, w Toruniu lub w Szwecji, gdzie mamy native speakerów z wieloletnim doświadczeniem.

Program jest intensywny, codziennie i obejmuje całkowicie 350-400 godzin.

Close Menu