Dzień dobry:)
Jesteśmy tutaj..

Eric Remøe

Exec. Dyrektor Polska

Dyrektor zarządzający działalnością STS Rekrutacja w Polsce. Deweloper aplikacji STS na smartfony. Nauczyciel języka angielskiego, szwedzkiego, norweskiego i niemieckiego. Doświadczenie w zarządzaniu projektami i badaniami, analiza języka i rozwoju aplikacji w ciągu ostatnich 18 lat, projektowanie / projektowanie graficzne.

 

 

  • 0048 8876 29 610
  • post@sotospeak.pl

Lidia Remøe

Administrator i koordynator
Polska

Administrator i kontakt z klientami i uczniami. Po Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu biznesem z kontaktami w Szwecji, Norwegii i całej Polsce. Kontakt w języku polskim.

 

 

 

  • 0048 605 60 30 80
  • kurs@sotospeak.pl
  • post@sotospeak.pl

Karl Hofsø

General Manager Szwecja

Pomysłodawca analizy i opracowywania metod w aplikacji Hofsø aplikacji Smartphone. 30 lat doświadczenia jako dyrektor ds. Lokalizacji i obszaru w wielu dużych firmach w Europie i świecie arabskim. Nauczyciel imigrantów w Szwecji w Krajowym Programie nauczania Języka SFI. (Svenska för Invandrare)

 

 

  • 0046 704 280 683
  • karl.hofso@sotospeak.se

Tło historyczne

Na początku lat 2000 zaczęliśmy opracowywać własną metodę analizy języków. Od tego czasu opracowaliśmy nowy sposób nauczania języków, który okazał się bardzo udany. Obecnie uczymy imigrantów zarówno z Europy, jak i Afryki, przybywających do Szwecji. Jesteśmy częścią  szwedzkiego programu edukacyjnego „Svenska för Invandrare” (Szwedzki dla Imigrantów). W 2014 r. przenieśliśmy firmę do Polski.  

Toruń okazał się miejscem o dużych możliwościach rozwoju języka. Uniwersytet Mikołaja Kopernika kształci wielu obcokrajowców i my również uczyliśmy studentów naszą metodą. Aplikacja, którą się posługujemy była udoskonalona przez programistów z wydziału matematyki UMK.

Teraz współpracujemy ze szwedzkimi firmami, aby połączyć polskich pracowników i szwedzkich pracodawców. Po prostu łączymy się z szwedzką pracą, standardowymi umowami i stabilną, długoterminową pracą.

Close Menu